GOLD ONE

Opis działalności: 
Firma szkoleniowa GOLD ONE organizuje oraz prowadzi szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte, szkolenia dla firm i instytucji, a także szkolenia dla osób prywatnych. Oprócz szkoleń zajmujemy się także coachingiem. Specjalizujemy się w dziedzinie szkoleń z prezentacji, wizerunku, komunikacji i efektywności. Jesteśmy trenerami z pasji i z pasją podchodzimy do szkolenia osób i wydobywania z nich tego co najlepsze. Jesteśmy bardzo doświadczonymi praktykami, nasza siła to połączenie kompetencji z różnych dziedzin: psychologia, marketing, sprzedaż, polityka oraz media. Kim jesteśmy? - Director for Public Affairs, w międzynarodowej firmie doradztwa politycznego. - Ekspert do spraw kształcenia kadry dziennikarskiej radia i telewizji. - Coach i terapeutka pracująca nad rozwojem biznesmenów, polityków i gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, prowadzi jeden z najlepszych gabinetów psychologicznych w Warszawie. - Doświadczony dziennikarz, konferansjer i coach pracujący dla największych podmiotów medialnych w Polsce. - Znakomity coach z międzynarodowym doświadczeniem. - Jedna z najbardziej znanych polskich stylistek. Pracowaliśmy dla TVP, TVN, Polskiego Radia, Radia Zet, Agora S.A., TV 4, Polsat, Sejm RP i wielu innych podmiotów. Teraz nasze doświadczenie przekazujemy na organizowanych przez nas szkoleniach. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - kontakt@goldone.pl. www.goldone.pl tel. 721 688 283
E-mail: 
kontakt@goldone.pl
Sukcesy: 
Współpracowaliśmy z wieloma firmami, m.in. z: Siemens Polska. Orchidea Group Sp. z o.o., Discovery, Kler, UPC, Fundacja Orange, Oriflame, Fundacja Caritas, szkolenia dla kadry zarządzającej firm z sektora energetycznego, szkolenia dla pracowników spółki „Czerwona Torebka”.
Cele: 
Na naszych szkoleniach chcemy przekazać kursantom nasze doświadczenie. Jesteśmy praktykami, dlatego potrafimy w ciekawy sposób przekazać zdobytą przez lata wiedzę i stawiamy na to, aby uczestnicy brali czynny udział. Dzięki czemu nasze szkolenia są efektywne i zawsze na nich wypracowujemy założony plan.
Doradzamy w: 
Nasza siła to połączenie kompetencji z różnych dziedzin: psychologia, marketing, sprzedaż, polityka oraz media. Do szkoleń podchodzimy całościowo. Specjalizujemy się w nowoczesnych prezentacjach i wystąpieniach biznesowych, uczymy asertywności i komunikacji w biznesie, zarządzania emocjami i stresem. szkolenia i konsultacje logopedyczne, które przygotowują do występów przed mikrofonem i kamerą ozwojem biznesmenów, polityków i gwiazd znanych z pierwszych stron gazet Savoir-vivre i etykieta w biznesie, protokół dyplomatyczny, ekspert w dziedzinie budowania wizerunku poprzez ubiór aszym celem jest wspieranie osób prywatnych, firm i organizacji w drodze do SUKCESU. Pomagamy naszym klientom zdobyć przewagę nad konkurencją i osiągnąć wysoką pozycję na rynku. Projektujemy programy doradcze i szkoleniowe tak by były doskonałą odpowiedzią na Wasze zapotrzebowanie.
Organizowane kursy: 
Już 6 i 7 listopada zapraszamy na kolejny z naszych kursów: Nowoczesne prezentacje i wystąpienia biznesowe. Poprzednie szkolenia to: - Asertywność i komunikacja w biznesie. - Autoprezentacja, czyli jak zrobić dobre wrażenie. - Profesjonalne wystąpienia publiczne. - Savoir-vivre i etykieta w biznesie. - Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie. - Zarządzanie emocjami i stresem. - Dress code. - Personal Branding.
Nasza kadra: 
Największym kapitałem firmy są ludzie, dlatego starannie dobraliśmy tych, którzy dla nas pracują. Nasi trenerzy to znani w środowisku znakomici eksperci. Wyróżnia ich nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie, poparte sukcesami w dziedzinach, którymi się zajmują. Pełną listę naszych ekspertów znajdą Państwo pod adresem: http://goldone.pl/eksperci/
Miasto: 
Warszawa