Promocja

Chcesz się wyróżnić? szukasz możliwości promocji za pomocą content marketingu (artykułów na portalu tematycznym)? Zależy Ci na budowaniu marki experta i ruchu do twojej strony? Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich odbiorców!

 

Formy promocji szkoleń, szkół i uczelni na Edulider.pl :

1. Bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy promocyjnej z możliwością publikowania własnych artykułów (skierowanych do czytelników portalu), ogłoszeń i informacji o usługach (np. szkolenia, publikacje czy książki). Możliwość rejestracji jako firma szkoleniowa, trener lub uczelnia. UWAGA! akceptujemy tylko unikalne artykuły nigdzie indziej nie opublikowane. Jeśli nie masz czasu na pisanie opcja 2 (patrz poniżej) będzie prawdopodobnie bardziej odpowiednia, gdyż artykuł napiszemy dla Ciebie.

 

2. Artykuł informacyjny z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 250 słów, link zewnętrzny do strony, promowany na stronie głównej) Opcja płatna. W przypadku dostarczenia notki informacyjnej przez reklamodawcę cena ustalana jest indywidualnie.

 

*Przykład 1: Szkoły policealne GoWork

*Przykład 2 FutureClub

*Przykład 3 ManaGame

*Przykład 4 WSP im. Janusza Korczaka

 

3. Artykuł ekspercki z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 600 słów, linki zewnętrzne, grafika, video, promowany na stronie głównej przez około 14 dni) Opcja płatna. W cenie promocja na Facebook i Google +.

 

*Przykład 1Co ludzie powiedzą

*Przykład 2 Szkoła Językowa No problem

*Przykład 3 UMK w Toruniu

*Przykład 4 Coach K.Micuła

 

3. Banner rotacyjny pojawiający się na wybranych podstronach serwisu lub logotyp „Wspierają Nas” na stronie głównej  - opcja płatna uzgodniana indywidualnie.

 

4. Kampanie reklamowe szkoleń w Internecie z użyciem Google Adwords (PPC - linki sponsorowane) oraz SEO - optymalizacja pod wyszukiwarki dla trenerów, firm szkoleniowych i uczelni - opcja płatna uzgodniana indywidualnie.

***Istnieje możliwość łączenia powyższych opcji reklamowych

Chcesz pozyskać ofertę handlową? Prosimy o bezpośredni kontakt za pomocą formularza - kontakt

 

Kto czyta edulider.pl?

Nowoczesny portal Edulider.pl skierowany jest do szerokiego grona osób szukających dróg do rozwoju na płaszczyźnie życia zawodowego i osobistego, w myśl ideii lifelong learning. Portal skupia tych, którzy się uczą i doskonalą, 18+, jak też tych, w których centrum pracy zawodowej jest człowiek (trenerzy, edukatorzy, managerzy). Udostępniamy możliwość uczenia się od edu liderów, w szczególności ludzi, którzy poprzez inwestycje w siebie osiągnęli satysfakcję... i dalej się rozwijają.
 

Trochę statystyki

W 2016 roku odwiedziło nas blisko 160 000 unikalnych użytkowników (to ponad 25% więcej niż w zeszłym roku) oraz odnotowaliśmy 220 000 unikalnych odsłon. Nasz portal śledzony jest przez czytelników z Polski i z za granicy. Znajdujemy się na top pozycjach w wyszukiwarkach pod wieloma frazami związanymi z nowoczesną edukacją, szkoleniami i rozwojem umiejętności. Do tej pory promowaliśmy firmy szkoleniowe, szkoły językowe, uczelnie oraz ciekawe inicjatywy edukacyjne np: szkoły GoWork.pl; wspkorczak.eu; szkolenia.bureauveritas.pl; e-korepetycje.net; isivi.pl; inepan.waw.pl; edun.pl; szkolykreatywne.pl; zpsb.pl; recrutizer.pl; hprgroup.pl; twojecele.eu

 

 

Reklamujemy:

  • kursy i szkolenia
  • oferty nowoczesnych uczelni

  • oferty ośrodków szkoleniowych
  • sylwetki liderów edukacji i biznesu

 

Czytaj więcej o promocji szkoły na Edulider.pl

Reklama szkół na portalach edukacyjnych jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form promocji. W labiryncie różnych ofert edukacyjnych, należy się wyróżnić i dotrzeć do potencjalnego studenta. Zapraszamy uczelnie i szkoły wyższe do reklamy swojej oferty na stronach Edulider.pl. Prosimy o bezpośredni kontakt za pomocą formularza - kontakt.