Promocja

Chcesz się wyróżnić? szukasz możliwości promocji za pomocą content marketingu (artykułów na portalu tematycznym)? Zależy Ci na budowaniu marki experta i ruchu do twojej strony? Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich odbiorców!

 

Formy promocji szkoleń, szkół i uczelni na Edulider.pl :

1. Bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy promocyjnej z możliwością publikowania własnych artykułów (skierowanych do czytelników portalu), ogłoszeń i informacji o usługach (np. szkolenia, publikacje czy książki). Możliwość rejestracji jako firma szkoleniowa, trener lub uczelnia. UWAGA! akceptujemy tylko unikalne artykuły nigdzie indziej nie opublikowane. Jeśli nie masz czasu na pisanie opcja 2 (patrz poniżej) będzie prawdopodobnie bardziej odpowiednia, gdyż artykuł napiszemy dla Ciebie.

 

2. Artykuł informacyjny z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 250 słów, link zewnętrzny do strony, promowany na stronie głównej) Opcja płatna. W przypadku dostarczenia notki informacyjnej przez reklamodawcę cena ustalana jest indywidualnie.

 

*Przykład 1: Szkoły policealne GoWork

*Przykład 2 FutureClub

*Przykład 3 ManaGame

*Przykład 4 WSP im. Janusza Korczaka

 

3. Artykuł ekspercki z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 600 słów, linki zewnętrzne, grafika, video, promowany na stronie głównej przez około 14 dni) Opcja płatna. W cenie promocja na Facebook i Google +.

 

*Przykład 1Co ludzie powiedzą

*Przykład 2 Szkoła Językowa No problem

*Przykład 3 UMK w Toruniu

*Przykład 4 Coach K.Micuła

 

3. Banner rotacyjny pojawiający się na wybranych podstronach serwisu lub logotyp „Wspierają Nas” na stronie głównej  - opcja płatna uzgodniana indywidualnie.

 

4. Kampanie reklamowe szkoleń w Internecie z użyciem Google Adwords (PPC - linki sponsorowane) oraz SEO - optymalizacja pod wyszukiwarki dla trenerów, firm szkoleniowych i uczelni - opcja płatna uzgodniana indywidualnie.

***Istnieje możliwość łączenia powyższych opcji reklamowych

Chcesz pozyskać ofertę handlową? Prosimy o bezpośredni kontakt za pomocą formularza - kontakt

 

Kto czyta edulider.pl?

Nowoczesny portal Edulider.pl skierowany jest do szerokiego grona osób szukających dróg do rozwoju na płaszczyźnie życia zawodowego i osobistego, w myśl ideii lifelong learning. Portal skupia tych, którzy się uczą i doskonalą, 18+, jak też tych, w których centrum pracy zawodowej jest człowiek (trenerzy, edukatorzy, managerzy). Udostępniamy możliwość uczenia się od edu liderów, w szczególności ludzi, którzy poprzez inwestycje w siebie osiągnęli satysfakcję... i dalej się rozwijają.
 

Trochę statystyki

W 2016 roku odwiedziło nas blisko 160 000 unikalnych użytkowników (to ponad 25% więcej niż w zeszłym roku) oraz odnotowaliśmy 220 000 unikalnych odsłon. Nasz portal śledzony jest przez czytelników z Polski i z za granicy. Znajdujemy się na top pozycjach w wyszukiwarkach pod wieloma frazami związanymi z nowoczesną edukacją, szkoleniami i rozwojem umiejętności. Do tej pory promowaliśmy firmy szkoleniowe, szkoły językowe, uczelnie oraz ciekawe inicjatywy edukacyjne np: szkoły GoWork.pl; wspkorczak.eu; szkolenia.bureauveritas.pl; e-korepetycje.net; isivi.pl; inepan.waw.pl; edun.pl; szkolykreatywne.pl; zpsb.pl; recrutizer.pl; hprgroup.pl; twojecele.eu

 

 

Reklamujemy:

  • kursy i szkolenia
  • oferty nowoczesnych uczelni

  • oferty ośrodków szkoleniowych
  • sylwetki liderów edukacji i biznesu

 

Czytaj więcej o promocji szkoły na Edulider.pl

Reklama szkół na portalach edukacyjnych jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form promocji. W labiryncie różnych ofert edukacyjnych, należy się wyróżnić i dotrzeć do potencjalnego studenta. Zapraszamy uczelnie i szkoły wyższe do reklamy swojej oferty na stronach Edulider.pl. Prosimy o bezpośredni kontakt za pomocą formularza - kontakt.

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.10' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1512970126 [:db_condition_placeholder_0] => 684 ) in statistics_exit() (line 73 of /home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.10' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:431:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.10' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1512970126 [:db_condition_placeholder_0] => 684 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:55:"/home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:73;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://www.edulider.pl/promocja [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.242.205.33 [:db_insert_placeholder_9] => 1512970126 ) in dblog_watchdog() (line 154 of /home/edulider/www/modules/dblog/dblog.module).