Monika Malinowska

O sobie: 
Prowadzę warsztaty (oraz konsultacje indywidualne) , na których zajmujemy się strukturą wystąpień, aby w łatwy sposób zbudować ciekawe przemówienie, dynamiką mowy, aby przemówienie brzmiało ciekawie, opanowaniem stresu. Pracujemy z ciałem i oddechem. Charakteryzuje mnie umiejętność indywidualnego podejścia do uczestników warsztatów, swodobna atmosfera na szkoleniu oraz niestandardowe ćwiczenia, które sprzyjają dobrej zabawie. Prowadziłam warsztaty oraz sesje indywidualne z wystąpień publicznych, emisji głosu i komunikacji m.in. dla Saleforce, Saint-Gobain, Novorodisk, Animex, Ferrero Rocher, Energy Fitness, Radio Kolor, TNT, Toastmasters, Couldity, SchibstedTech, DevStyle Speakers (Microsoft i Connectis).
E-mail: 
malinowska@ateliermalinowska.pl
Sukcesy: 
Moi klienci mogą pochwalić się awansami w pracy, rozwojem zawodowym, otwartościąi swobodą na scenie. Moje sukcesy mierzone są osiągnięciami moich klientów.
Umiejętności: 
komunikacja
przemówienia
szkolenia
Pasja: 
Pasja, osobowość, wiedza i niestandardowe podejście to mieszanka, dzięki którym moje szkolenia są wysoko oceniane.
Motto: 
"Nie ma się co bać. Wystarczy pojąć". Maria Skłodowska - Curie
Doradzę Ci w: 
Dzisiejszy rynek pracy, bardziej niż kiedykolwiek wymaga umiejętności dobrego mówienia i umiejętności prezentacji. Zebrania zespołowe, konferencje telefoniczne, webinary, prezentacje- po prostu trzeba brzmieć dobrze i co najważniejsze trzeba umieć zainteresować coraz bardziej wymagających słuchaczy. Na warsztatach Emisja głosu w biznesie uczymy się: - jak nawiązać relację ze słuchaczami, - jak utrzymać ich uwagę, - jak wyregulować tempo i głośność mówienia - nabieramy odwagi do wygłaszania prelekcji. To szkolenie "szyte na miarę" dla każdej grupy uczestników. Oprócz dużej dawki wiedzy szkolenie jest świetnym sposobem na zintegrowanie grupy.
Miasto: 
Warszawa