Zapraszamy do współpracy!!!

Firma/Instytucja: 
WiP Consulting
Miasto: 
Gdańsk
Adres: 
ul. Szeroka 11/13, lok. 8

 

Firma WiP Consulting Wojciech Podolski jest działającą od ponad 15 lat, solidną i rozpoznawalną firmą konsultingową o ugruntowanej pozycji rynkowej. Łącząc pasję z wiedzą i doświadczeniem, wspomagamy przedsiębiorstwa, a w szczególności mikro, małe i średnie, w prowadzeniu działalności i w rozwoju.

Jesteśmy firmą  z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy z UE oraz wspieraniem firm
w zakresie doradztwa biznesowego i organizacji szkoleń, zaprasza firmy, stowarzyszenia, fundacje oraz inne podmioty do współtworzenia nowych projektów i rozwiązań dla swojej organizacji. Wykwalifikowany zespół trenerów z pewnością dopasuje ofertę do Państwa potrzeb, co gwarantuje satysfakcję i rozwój Państwa firmy.

Wraz z rozwojem działalności firmy, a także zdobywaniem doświadczenia w praktykach i mechanizmach biznesowych, WiP Consulting stworzył opartą na praktycznej wiedzy ofertę szkoleniową, która obsługuje przedsiębiorstwa w szeroko pojętym zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Przeprowadzane szkolenia są dopasowywane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, które są uprzednio definiowane na podstawie wnikliwych analiz. Po skończonym szkoleniu następuje jego ewaluacja wraz ze sprawdzeniem świeżo zdobytej wiedzy i umiejętności. Oferowany zakres szkoleń nie jest silnie doprecyzowany, gdyż każde szkolenie jest rozpatrywane indywidualnie i dostosowywane do potrzeb danej firmy, a również dlatego, że w myśl ciągłego rozwoju, chcemy sukcesywnie poszerzać naszą ofertę o nowe zagadnienia.

Przez 15 lat istnienia byliśmy i jesteśmy częścią setek projektów. Niektóre były małe i standardowe, jak uzyskanie kredytu czy leasingu na sprzęt, a niektóre były ogromnymi przedsięwzięciami o znaczeniu regionalnym czy ponadregionalnym. Naszą firmę wyróżnia  to, że podejmuje się trudnych wyzwań - projektów o dużym stopniu skomplikowania, gdyż to prowadzi do rozwoju i zyskiwania ciekawych doświadczeń.

Wśród wartości, którymi kieruje się nasza firma są:

  • Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie
  • Uczciwość i solidność
  • Zadowolenie Klienta
  • Szybkość i skuteczność
  • Kreatywność, elastyczność, zaangażowanie

 

Cele firmy:

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników i ich rozwój zawodowy,
  • Zdobycie szerokiego grona stałych Klientów,
  • Wzrost obrotów i zyskowności firmy,
  • Poszerzenie oferty o nowe usługi i doskonalenie obecnych
Rodzaj szkolenia/usługi: 
Biznesowe
Edukacyjne