warsztaty i targi

26 st. 2015

Organizacja eventów o charakterze biznesowym zawsze i niezależnie od branży stanowi ogromne wyzwanie i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Przedsięwzięcie to wymaga uwzględnienia wielu czynników, z których największe i podstawowe znaczenie ma miejsce. Trudno bowiem nie zgodzić się z założeniem, iż standard obiektu konferencyjnego i jakość obsługi stanowią niejako podstawę powodzenia całego wydarzenia. Na co zatem zwrócić uwagę w przypadku organizacji konferencji w hotelu?

Lokalizacja

29 maj 2014

Wzrost świadomości ekonomicznej młodzieży, entuzjazm do prowadzenia biznesu i ogromna kreatywność - to wnioski płynące z tegorocznej edycji Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „PRODUKCIK”. Uczniowie 30 miniprzedsiębiorstw swój potencjał potwierdzą w trakcie finału w dniach 29–30 maja w Warszawie.

 

03 gru. 2013

Karmimy Psiaki to największa taka akcja w Polsce. Pomaga w adopcjach i dostarczaniu karmy schroniskom z całej Polski. Dzięki niej co najmniej jeden psiak na tydzień znajduje nowy dom, a uczestnicy „wyklikują” kolejne kilogramy karmy, które są przekazywane. Aby pomóc czworonogom wystarczy oddać swoje stare książki lub kupić książkę za symboliczną kwotę. Całość pozyskanej kwoty zostanie przekazana na rzecz akcji Karmimy psiaki.

08 li. 2013

Bookeriada rusza z kolejnymi wydarzeniami kulturalnymi. W listopadzie można będzie wziąć udział w wymianie książek, warsztatach teatralnych, panelu dyskusyjnym oraz obejrzeć darmowy spektakl.

12 cz. 2013

Gestalt z jednej strony jest formą psychoterapii, a z drugiej pewną filozofia życia. Traktuje człowieka jako całość  w wymiarze myśli, ciała, uczuć oraz zachowań. Prapełnia organizuje specjalne warsztaty, których celem jest poszerzenie świadomości w zakresie własnych emocji, ciała, myśli, a także relacji z innymi ludźmi.

22 kw. 2013

Już jutro, po raz siedemnasty będziemy obchodzić Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W tym roku Światową Stolicą Książki został Bangkok. Również w naszym kraju z tej okazji odbędzie się szereg imprez kulturalnych mających na celu promocję czytelnictwa.

15 kw. 2013

Już po raz piąty, w Krakowie zorganizowano Festiwal Studenckiej Twórczości Krakowa. Festiwal rozpoczął się w miniony piątek i potrwa do 21 kwietnia. To inicjatywa, której celem jest promowanie początkujących artystów z Krakowa.

08 kw. 2013

W Krakowie rusza X edycja Festiwal BOSS- Rozwój, Kariera, Sukces. Od dziś aż do piątku można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach oraz prelekcjach. W ich trakcie liderzy polskiego biznesu będą udzielać studentom, absolwentom oraz młodym przedsiębiorcom wskazówek merytorycznych i praktycznych.

04 mrz. 2013

Stowarzyszenie Rozwoju Osobistego SAWARES zaprasza na warsztaty Active Image, które odbędą się w dniach 7-14 marca 2013 roku w Krakowie. Warsztaty są oparte na założeniu, że ciało może stać się naszym atutem w kontaktach w życiu osobistym i zawodowym.

25 lt. 2013

Marzec  to miesiąc, w którym w wielu miastach w Polsce można uczestniczyć w targach i giełdach pracy. Tak będzie również i w tym roku. Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław oraz Gdynia to kilka miast, w których można będzie skorzystać z pomocy specjalistów na Targach Pracy.