Serwis Informacyjny| Ogłoszenia

04 wrz. 2020

Ścieżka strategiczna programu Diploma in Professional Marketing to roczny cykl spotkań i warsztatów, podczas których profesjonalni trenerzy z zakresu marketingu prowadzą zajęcia mające na celu przekazanie wartościowej, merytorycznej wiedzy, która przygotuje do egzaminów, a przede wszystkim odpowiednio wykształci przyszłych liderów biznesu.

31 lp. 2020

Uprawnienia gazowe są jedną z trzech najbardziej pożądanych kwalifikacji zawodowych w polskim przemyśle – zaraz obok uprawnień energetycznych (G1) oraz cieplnych (G2). Ich zdobycie właściwie daje gwarancję stabilnej sytuacji zawodowej. Gazownictwo stanowi jeden z kluczowych sektorów energetycznych w Polsce, dlatego trudno jest choćby podejrzewać, że w przewidywalnej przyszłości zabraknie pracy dla fachowców w tej dziedzinie.

28 maj 2020

W czasach, kiedy kontakt ze sztuką został zastąpiony przez oglądanie seriali czy obserwowanie youtuberów, ogromne znaczenie ma program nauczania realizowany przez szkoły. To na ich barkach spoczywa obowiązek zapoznania młodego człowieka z dorobkiem kultury. Mogą to robić, zachęcając uczniów np. do uczestnictwa w spektaklach teatralnych – zarówno w roli widzów, jak i aktorów.

25 maj 2020

Konieczność spędzania większości czasu w domu to świetna okazja do podwyższenia swoich kompetencji lub rozwijania zainteresowań. Można to zrobić za pomocą szkoleń online w czasie rzeczywistym. To, bez wątpienia, jeden z najefektywniejszych sposobów nauki zdalnej. Na czym polega? Jakie korzyści wynikają z przyswajania wiedzy w ten sposób? Jak przygotować się do e-szkolenia, by nauka była jak najbardziej efektywna? Wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu.

29 mrz. 2020

Dostęp do broni palnej w Polsce jest bardzo ograniczony, na 1000 osób przypada 3,5 pozwolenia, w Szwajcarii 100 pozwoleń. W stanach Zjednoczonych pozwolenie na posiadanie broni nie jest wymagane. Tak mała ilość zezwoleń z jednej strony jest wynikiem bardzo restrykcyjnych przepisów, a drugiej strony małym zainteresowaniem Polaków bronią. To ostatnie w ostatnich latach uległo zmianie za sprawą historycznych grup rekonstrukcyjnych oraz zainteresowania organizacjami paramilitarnymi nawiązującymi do tradycji Strzeleckich.

25 mrz. 2020

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w projekcie młodzieżowym „Aktywni Młodzi – program rozwoju kompetencji społecznych”.

19 lt. 2020

Uprawnienia SEP są najbardziej wiarygodnym potwierdzeniem kwalifikacji zawodowych pracowników branży energetycznej. Jeszcze kilkanaście lat temu posiadała je wyłącznie wąska grupa najlepszych fachowców. Obecnie jednak pracodawcy kładą bardzo duży nacisk na kompetencje kadr, stąd od nowych i aktualnych pracowników oczekuje się wręcz, że będą legitymować się czy to uprawnieniami energetycznymi, cieplnymi czy uprawnieniami gazowymi.

04 st. 2020

Lekarze, psychologowie, najbliżsi… wszyscy Ci, którzy mają styczność z chorymi na anoreksję i inne zaburzenia odżywiania, zastanawiają się, czy można było tego uniknąć… Czy istnieje jakiś sposób na zapobieganie chorobom, wczesne wykrywanie i skuteczną leczenie? By odpowiedzieć na pytanie: jak leczyć anoreksję, trzeba najpierw uściślić skąd bierze się to schorzenie.

24 gru. 2019

Podjecie decyzji o rozpoczęciu studiów w Wielkiej Brytanii wiąże się z wieloma korzyściami. Tamtejsze uniwersytety nie tylko stanowią gwarancję wysokiego poziomu nauczania oraz prestiżu, ale też zapewniają dobry start na rynku pracy. Studiowanie w Anglii pozostaje również niezwykłym doświadczeniem samym w sobie. Umożliwia nawiązanie kontaktu z ciekawymi ludźmi oraz zwiedzenie różnych interesujących miejsc.

19 gru. 2019

Już w maju nowi i kontynuujący naukę studenci mogą usłyszeć radę, że najlepiej jest znaleźć nowe lokum przed wakacjami, aby uprzedzić innych. Bez tego, trzeba liczyć się z możliwością trafienia na te mniej korzystne oferty. Sytuacje życiowe są jednak różne i zdarzają się przypadki poszukiwań już po rozpoczęciu nowego roku akademickiego. Dla osób w takim położeniu przygotowaliśmy artykuł na temat tego, dlaczego lepiej jest wynająć pokój w akademiku, niż na prywatnej stancji.