Bezpłatna konferencja ,,W stronę zmian"

W dniach 24-26 maja 2013 roku na Wydziale Zarządzania oraz Komunikacji Społecznej UJ w Krakowie odbędzie się bezpłatna konferencja pod hasłem ,,W stronę zmian". Już po raz siódmy Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA podjęło się organizacji tego wydarzenia, które z roku na rok zyskuje na popularności.

Historia projektu

Po raz pierwszy konferencja została zorganizowana w 2005 roku. Początkowo jej adresatami byli studenci psychologii, którzy poprzez darmowe spotkania mogli zgłębiać zagadnienia psychologii stosowanej. Z czasem grono adresatów zostało poszerzone także o studentów innych kierunków krakowskich uczelni. ,,W stronę zmian" jest imprezą cykliczną, a do tej pory udział w niej wzięło już łącznie ponad dwa tysiące uczestników. Warsztaty prowadzą wykładowcy, trenerzy, terapeutycy oraz liczni praktycy nauk społecznych.

Tegoroczne warsztaty

W tym roku w trakcie trzydniowej konferencji można wziąć udział w warsztatach o tematyce, m.in.:

  • autoprezentacji w czasie rozmowy rekrutacyjnej
  • narzędzi wspierających godzenie życia zawodowego z prywatnym
  • wyznaczania i realizacji celów osobistych
  • efektywnej komunikacji niewerbalnej
  • sukcesu
  • coachingu wystąpień publicznych

Udział w warsztatach to szansa na zgłębienie wielu ciekawych zagadnień przydatnych w codziennych sytuacjach. Na warsztaty można się zapisać do dzisiaj korzystając ze specjalnego formularza, który można odnaleźć tutaj: http://www.wsz.confer.uj.edu.pl/zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Patronami medialnymi konferencji są m.in.: Charaktery, radiofonia, radio17.pl czy UNIKONFERENCJE.pl.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.wsz.confer.uj.edu.pl/