Piotr Widarski

O sobie: 
Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej na kierunku logistyka. Od kilku lat interesuję się marketingiem społecznościowym. Zainteresowanie to jest podyktowane możliwie nieciekawą perspektywą życia, w której prawdopodobnie znajdę jakąś pracę i całe życie będzie trzeba ciężko pracować, przy tym na dobrą sprawę nie mieć zbyt wiele pieniędzy, oczywiście czasu dla siebie na odpoczynek, czy hobby lub dla rodziny, jak również podupadać na zdrowiu. Tak oczywiście do emerytury, do której jeśli dożyję, to może się okazać, że będę dostawać ok. 50 zł miesięcznie. Wobec tego zagrożenia, podczas studiów zacząłem szukać alternatywnej drogi na życie, jednocześnie mając świadomość, że wiedza i umiejętności zawsze w życiu są potrzebne, nadal się kształciłem. Mając na uwadze to, że każdy, kto tutaj się znajdzie (na tej stronie) uczył się lub nadal uczy w szkole na jakimkolwiek poziomie, nie będę rozwodził się, że jest to istotna sprawa. Jednak chcę zwrócić uwagę na to, że warto uczyć się innych rzeczy niż wszyscy, aby móc wyróżnić się z tłumu. Ponadto warto uczyć się rzeczy, które przyniosą pewne korzyści w przyszłości. Dlatego znalazłem się na tym portalu - chcę pokazać coś odmiennego od tego, czym karmi nas system, społeczeństwo od lat, czyli: ucz się -> haruj -> umrzyj, oczywiście w bardziej delikatny i przystępny sposób przedstawione, aby każdy mógł uznać, że tak jest dobrze. Przechodząc do meritum, mam do zaoferowania ZUPEŁNIE DARMOWE szkolenie on-line, które składa się z 6 lekcji wideo nt. marketingu w mediach społecznościowych, dzięki któremu można zarabiać inaczej niż każdy z nas to sobie wyobrażał. Jest to najlepszy początek do tego, aby zmienić coś w swoim życiu. O kursie można dowiedzieć się więcej, korzystając z linka, który jest podany w moim profilu lub czytając mój artykuł.
E-mail: 
piotrwidarski@gmail.com
Sukcesy: 
Hmm... Różne, sportowe, naukowe, biznesowe - tak mam, ale nie będę się nader mocno chwalił.
Umiejętności: 
inteligencja emocjonalna
motywacja
samoświadomość
Pasja: 
Przede wszystkim piłka nożna. Bardzo lubię również jeździć na rowerze, pływać, grać w siatkówkę i ogólnie sporty zespołowe. Uwielbiam chodzić po górach.
Motto: 
Na swoim fanpage dodałem takie coś: "Cel to początek drogi sukcesu"
Mój Cel: 
jest ich wiele, ale w kontekście szkolenia, które tu oferuję, to na pewno niezależność finansowa.
Mocne strony: 
Myślę, że jest ich całkiem sporo, a wśród nich: upór w dążeniu do celu, wiara we własne możliwości, sporo osób twierdzi, że dojrzałość choć jestem raczej jeszcze młody ;)
Marzenie: 
Dobrobyt wszystkich ludzi na świcie. Wiem, wydaje się niemożliwe, ale marzenia mogą takie być.
Wyzwanie: 
Związane z marzeniem - pomóc jak największej liczbie ludzi osiągnąć pożądany poziom życia.
Doradzę Ci w: 
szeroko rozumianej logistyce i marketingu internetowym, ale również w trudnej decyzji życiowej.
Miasto: 
Skierniewice