Promocja

Chcesz się wyróżnić? Szukasz możliwości promocji za pomocą content marketingu (merytorycznych artykułów na portalu tematycznym)? Zależy Ci na budowaniu wizerunku eksperta i pozyskiwaniu wartościowego ruchu do Twojej strony? Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich odbiorców!

Formy promocji szkoleń, szkół i uczelni na Edulider.pl

ARTYKUŁ EKSPERCKI *tematyczny z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 600 słów, linki zewnętrzne, grafika, video, promowany na stronie głównej przez około 14 dni). Opcja płatna. W cenie promocja na Facebooku.

 

*Przykład 1 Co ludzie powiedzą

*Przykład 2 Szkoła Językowa No problem

 

ARTYKUŁ INFORMACYJNY z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 250 słów, link zewnętrzny do strony, promowany na stronie głównej). Opcja płatna. W przypadku dostarczenia notki informacyjnej przez reklamodawcę cena ustalana jest indywidualnie.

*Przykład 1: WSB we Wrocławiu

*Przykład 2 Imperium Szkoleniowe

*Przykład 3 Smart Matura

Chcesz zapoznać się ze szczegłówą ofertą handlową? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza - kontakt

 

Kto czyta artykuły na Edulider.pl?

 Nasz portal śledzony jest przez czytelników z Polski i zza granicy. Znajdujemy się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach pod wieloma frazami związanymi z nowoczesną edukacją, szkoleniami i rozwojem umiejętności. Promujemy firmy szkoleniowe, szkoły językowe, uczelnie oraz ciekawe inicjatywy edukacyjne m.in.:  zpsb.pl; studiujwanglii.pl; empikschool.com; maltalingua.pl; medme.pl; instytutkwadrat.pl; handlowa.eu; zak.edu.pl, gammadiscover.pl, pirinstitut.pl, gigacon.org.

polski instytut rozwoju

it w uczelniach

edukacja

Promujemy:

  • kursy i szkolenia
  • oferty nowoczesnych uczelni

  • oferty ośrodków szkoleniowych
  • liderów edukacji i biznesu

 

Czytaj więcej o promocji szkoły na Edulider.pl

Reklama szkół na portalach edukacyjnych jest jedną z najskuteczniejszych form promocji. W labiryncie różnych ofert edukacyjnych, trzeba się wyróżnić, by dotrzeć do potencjalnego studenta. Zapraszamy uczelnie i szkoły wyższe do prezentacji swojej oferty na stronach Edulider.pl.

Prosimy o bezpośredni kontakt za pomocą formularza - kontakt.