O nas

 

Na portalu edulider.pl oferujemy kampanie content marketingowe i artykuły promocyjne dla szkół wyższych, zawodowych i językowych. Współpracujemy z ponad 60-cioma klientami od ponad 10-ięciu lat. Publikacja na portalu Edulider.pl to gwarancja jakości i widoczności w Internecie.

Patrycja Kryniewska

Założycielka nowoczesnego serwsu internetowego poświęconego promocji szkół, rynkowi pracy, edukacji i nowych technologii Edulider.pl.

Absolwentka kierunku Insititutional Management and Leadership w dziedzinie zarządzania w sektorze edukacji w Wielkiej Brytanii oraz studiów pedagogiczych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Polsce. Aktualnie pracuje w Perth w Australii.

W portfolio zawodowym usługi doradcze dla klientów biznesowych i edukacyjnych, reklama na portalach społecznościowych dla ponad 20 uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i promocja kursów MBA w Zachodniej Australii.

Główne zainteresowania zawodowe obejmują: promocja uczelni i firm szkoleniowych z wykorzystaniem nowowczesnych technologii SEM i rekrutacja studentów zagranicznych, globalizacja i internacjonalizacja edukacji, nowoczesne formy kształcenia, nauka i zarządzanie na odległość, psychologia i języki obce. Prywatnie miłośniczka podróży, sportu i dekoracji wnętrz. 

Zapraszam do Kontaktu i współpracy wszystkich zainteresowanych promocją wizerunku szkoły w Internecie. Aktualnie poszukujemy partnera do rozwoju portalu i przedstawiciela w Polsce.