XVI Międzynarodowy Kongres Kadry&Expo

W dniu dzisiejszym w Warszawie rozpoczyna się najważniejsze święto w branży HR w Polsce: XVI Międzynarodowy Kongres Kadry&Expo (IFTDO Conference). Od 2005 roku w czasie Kongresu spotykają się osoby związanie na co dzień z branżą HR: dyrektorzy, menadżerowie, specjaliści HR oraz przedstawiciele firm doradczych, by rozmawiać na temat innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania ludzkimi zasobami.

Tegoroczna konferencja to trzecia edycja o charakterze międzynarodowym, a jej hasło przewodnie to ,,Next generation of HRM”. Spotkania z polskimi i światowymi ekspertami w dziedzinie HR potrwają do 14 listopada. W czasie dzisiejszego oraz jutrzejszego spotkania (12-13 listopad)  zostaną poprowadzone wykłady przez polskich i światowych specjalistów od HR. Wśród nich można wymienić chociażby David’a Clutterbucka, który przedstawi zagadnienie sprawowania władzy przez niekompetentnych menadżerów, Gerry’ego Griffina (temat wpływu zmian w technologiach na sposoby nauczania w organizacjach) czy Gerry’ego Beamisha (problematyka twórczego rozwiązywania konfliktów). Polskich ekspertów w czasie konferencji będzie reprezentował m.in. Robert Jasiński, który poprowadzi wykład  na temat powodów powszechności przywództwa oraz jego znaczenia dla organizacji.

Wszystkie wykłady poprowadzone zostaną w Hotelu Mariott przy ul. Aleje Jerozolimskie. Z kolei 14 listopada odbędą się warsztaty w w Knowledge Village przy ul. Wiertniczej. Kongres ten to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi, światowymi trendami w branży HR, wymiany wiedzy oraz doświadczenia między uczestnikami, a także możliwość poznania nowatorskich rozwiązań i narzędzi, poparte studiami przypadków. Organizatorem tego prestiżowego wydarzenia edukacyjnego jest Nowoczesna Firma S.A.