Multilicencje – łatwy dostęp do wiedzy na eduweb.pl dla firm i uczelni.

multilicencje

Masz firmę i chcesz szkolić swoich pracowników? A może jesteś pracownikiem, który chce się rozwijać? Multilicencje to idealne rozwiązanie. W ramach niedużej miesięcznej opłaty uczestnik dostaje dostęp do wszystkich kursów w ramach wybranej specjalizacji. Nasze specjalizacje to: grafika i DTP, animacja, programowanie, webdesign, webdevelopment, promocja i biznes, fotografia, video i audio oraz urządzenia mobilne. Szkolenia zostały gruntownie przemyślane i przygotowane tak aby w maksymalnie krótkim czasie przekazać maksymalną ilość niezbędnych informacji. Kładziemy nacisk na optymalizację pracy. Naszym celem jest stan kiedy uczestnik będzie zastanawiał się "co" a nie "jak" zrobić. W zależności od poziomu wiedzy uczestnika na starcie wydajność pracy zwiększa się o min. 40%.

Zaletą programu jest to, że pracownik może szkolić się dosłownie wszędzie, ponieważ dostęp jest do niego przypisany. Może oglądać nasze kursy na smartfonie, tablecie i na laptopie. Oprócz kursów uczestnik może brać udział w warsztatach na żywo oraz bootcampach, czyli kilkutygodniowym kursie podzielonym na tematy z danej dziedziny. Członkowie programu dostają też możliwość zdawania egzaminów, a nasze certyfikaty są cenione przez wiele firm w branży. Dodatkowo szef firmy lub osoba zarządzająca szkoleniami dostaje intuicyjną platformę do śledzenia postępów pracownika. Za jej pośrednictwem może też przypisać pracownika do innej specjalizacji. Kładziemy nacisk na efektywne i systematyczne zdobywanie wiedzy. Opiekun ma możliwość śledzenia postępów oraz zaangażowania pracowników, co przekłada się na wydajność, a sami pracownicy mogą rywalizować ze sobą zdobywając punkty. Do Twojej dyspozycji oddajemy ponad 1000 godzin materiałów szkoleniowych, na które składają się kursy wideo, warsztaty, szkolenia. Uczestnicy tego programu cały czas są pod opieką naszych ekspertów, służy do tego specjalna strefa suportu. Za jej pośrednictwem uczestnik może szukać pomocy u grupy. Tworzymy też zamknięte grupy na Facebooku oraz Slacku.

Każda z firm może liczyć na wsparcie naszych ekspertów w śledzeniu postępów pracowników i dobieraniu odpowiedniej ścieżki rozwoju. Firmy, które posiadają abonament PLUS lub PRO, dla każdych 10 pracowników otrzymują raz w roku dedykowane szkolenie w ośrodku eduweb.pl. Pozwala to na sprawdzenie postępów przez eksperta oraz uzupełnienie braków.

Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie, nasz zespół to eksperci, którzy są na bieżąco z trendami i zmianami jakie dzieją się na rynku. Zespół trenerów to osoby na co dzień współpracujące z agencjami i magazynami w Polsce i na świecie ale ich pasją jest również dzielenie się swoją wiedzą na sali szkoleniowej. W związku z tym mają Państwo gwarancję uzyskania najnowszej wiedzy od ekspertów światowej klasy oraz gwarancję najwyższej jakości.

Gorąco zachęcamy do udziału w Programie Multilicencji, zarówno firmy jak i uczelnie oraz instytucje publiczne. 

Kategoria e-learning: 

Komentarze

To jest bardzo wygodny sposób na pogłębianie wiedzy. Ja sam korzystałem kiedyś z eduweb, później na jakiś czas zaniechałem przerabiania kursów, ale w tej działce trzeba się ciągle rozwijać. Uczelnie powinny się cieszyć że takie możliwości dostają.