edukacja i biznes

03 lt. 2024

W erze postępu technologicznego, cyfrowa transformacja stała się kluczowym czynnikiem kształtującym nowoczesne przedsiębiorstwa. To nie tylko nowoczesne narzędzia, ale przede wszystkim zmiana kultury organizacyjnej i strategii biznesowej, które wprowadzają firmy w erę dynamicznego rozwoju. Jak więc cyfrowa transformacja wpływa na konkurencyjność przedsiębiorstwa i dlaczego staje się nieodzownym elementem ich sukcesu?

12 st. 2024

W dynamicznym środowisku biznesowym, efektywne zarządzanie wymaga szerokich umiejętności menedżerskich, które umożliwiają liderom skuteczne radzenie sobie z nieustannymi zmianami. Działalność gospodarcza podlega ciągłym przekształceniom, wynikającym z postępu technologicznego, zmian rynkowych czy sytuacji globalnych. W związku z tym, rola menedżera staje się coraz bardziej złożona, wymagając od niego adaptacyjności, elastyczności oraz zdolności do szybkiego podejmowania decyzji.

15 li. 2022

Drugi rezultat projektu ENVIRONMENTAL CHANGE to aplikacja mobilna

Spersonalizowane szkolenie mobilne z zakresu procesów zmian środowiskowych w MŚP z panelem dla strategów. Zacznij od oceny wiedzy i kontynuuj swoją ścieżkę szkoleniową!

19 st. 2021

Gotowanie jest Twoją pasją? A może realnie myślisz o nim jako o źródle dochodów? Firma szkoleniowa Kar-Group ma w swojej bogatej ofercie także kurs, skierowany do kucharzy. Dowiedz się, jaki jest jego zakres, a także jakie są korzyści proponowanej formuły nauki i certyfikacji.

25 wrz. 2019

Moda na studiowanie trwa w najlepsze. Presja otoczenia jest tak silna, że mało kto zastanawia się nad alternatywną drogą rozwoju zawodowego. Współczesny rynek pracy jest jednak bardzo brutalny. Dyplom ukończenia studiów wyższych, jako jedna z głównych zalet zapisanych w CV to zdecydowanie za mało.

28 wrz. 2018

Pierwsze dni w murach uczelni to nie lada wyzwanie dla studentów pierwszego roku. Dla niektórych osób wiążą się z dużym stresem, dlatego mamy dla was kilka złotych zasad, którymi warto się kierować, by przetrwać pierwsze dni na uczelni. Co możesz zrobić, by początki stały się choć trochę łatwiejsze? Przeczytasz w dalszej części artykułu.

29 lp. 2018

Dla wielu osób, które decydują się na pracę w charakterze opiekunki osób starszych w Anglii, największą przeszkodą jest bariera językowa. W  tym artykule przedstawiamy kilka popularnych przeszkód, które utrudniają komunikację w języku angielskim oraz radzimy jak się z nimi uporać.

27 lp. 2018

Wiedza to solidny fundament w każdej dziedzinie, nie inaczej wygląda sytuacja na rynku finansowym. Świadomość praw i trendów panujących w świecie finansów pomaga podejmować trafne decyzje inwestycyjne i uzyskać zysk, minimalizując stratę. Pytanie tylko jak zacząć? Gdzie szukać fachowego wsparcia? Odpowiedź jest prosta. Jeśli zdobywać wiedzę finansową, to tylko od najlepszych.

14 maj 2018

Każda osoba, która poważnie myśli o rozwoju swojej kariery na szczeblu menedżerskim, powinna nieustannie zdobywać nowe umiejętności. Umożliwiają to bez wątpienia studia MBA. Praktyczny wymiar programu i możliwość stworzenia własnej sieci kontaktów biznesowych przekonuje coraz więcej osób do podjęcia nauki na studiach tego typu. Dla osób poszukujących programu MBA na Pomorzu Zachodnim ciekawą opcją mogą być studia w Wyższej Szkole Bankowej.

06 kw. 2018

W połowie marca ruszyła V edycja programu Mentors4Starters, który w gronie Mentorów skupia wybitne autorytety ze świata m.in. biznesu, mediów i NGO. M4S jest dynamicznie rozwijającą się inicjatywą doradczo-rozwojową realizowaną przez Fundację Mentors4Starters, której partnerem strategicznym jest Polska Rada Biznesu. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 kwietnia.