Darmowy e-book- konkurs

Od dziś można wziąć udział w pierwszym konkursie, który organizujemy na naszej stronie na Facebooku: http://www.facebook.com/Edulider. Do wygrania rozwojowy e-book z mnóstwem praktycznych porad popartych przykładami wziętymi z życia. Konkurs potrwa do 24 marca.

Skąd mamy e-booka?

Książkę w wersji elektronicznej otrzymaliśmy z krakowskiego wydawnictwa ,,Dobry e-book". Wydawnictwo działa na rynku od 2005 roku. W chwili jego założenia było jednym z trzech działających wydawnictw e-booków w Polsce. ,,Dobry e-book" publikuje przede wszystkim treści praktyczne: szkolenia, poradniki, kursy, pomoce edukacyjne i biznesowe. Aktualnie w ofercie znajdują się pozycje z takich dziedzin jak: forex, giełda i finanse, prawo, motoryzacja czy psychologia sukcesu. Wydawnictwo jest otwarte na współpracę z autorami i partnerami oraz na wszelkie nowe dziedziny wiedzy z wyłączeniem belestryki i poezji. Właścicielką wydawnictwa jest Pani Iwona Kielar, z którą można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę internetową wydawnictwa: http://www.dobryebook.pl, zajrzeć do działu psychologia sukcesu i w komentarzu pod wpisem ogłaszającym konkurs podać tytuł e-booka, który sądzisz, że dla ciebie mamy. Następnie należy podzielić się tym postem ze swoimi znajomym. To wszystko. Spośrod osób, które prawidłowo odgadną tytuł e-booka i podzielą się tym wpisem ze znajomymi 24 marca wyłonimy zwycięzcę. E-booka prześlemy drogą mailową. Dla ułatwienia powiemy, że informacje zawarte w książce pomogą każdemu w dokonaniu trwałych zmian w swoim życiu i odniesieniu prawdziwego sukcesu.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie!