komunikacja niewerbalna

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: mailchimp_signup_subscribe_block_mailchimp_form w drupal_retrieve_form() (linia 809 z /home/edulider/new/includes/form.inc).
  • Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'mailchimp_signup_subscribe_block_mailchimp_form' not found or invalid function name w drupal_retrieve_form() (linia 844 z /home/edulider/new/includes/form.inc).
12 mrz. 2014

 

W zależności od tego, jaki zawód wykonujesz, powinieneś dopasować do niego swój strój. Jeśli jesteś przedstawicielem tzw. luźnego zawodu, eksperci SMART-HR radzą, abyś zdecydował się na strój typu business casual.

29 gru. 2013

W Internecie można znaleźć wiele materiałów związanych z rozwojem osobistym, które mogą stać się pomocne w osiąganiu celów i realizacji swoich marzeń. Dużym powodzeniem cieszą się te, które mówią o tym, że sposób w jaki o sobie myślimy i to co o sobie mówimy ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. Pozytywne myśli i słowa dodają energii do działania.

18 st. 2013

Rozmowa kwalifikacyjna jest kluczowym wydarzeniem z punktu widzenia całego procesu rekrutacyjnego. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie pod względem merytorycznym, ale nie tylko. Obok zachowań werbalnych niezwykle istotny jest również komunikat, który przekazujesz poprzez swoje zachowanie.

 

 

        

 

21 gru. 2012

Rozmowa kwalifikacyjna to decydujący moment w procesie rekrutacyjnym. Od powodzenia spotkania z osobą rekrutującą często zależy czy dostaniesz daną pracę czy nie. Dlatego też tak ważne jest, by obraz Twojej osoby był spójny i byś wiedział jakich zachowań unikać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli zastanawiasz się jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej to powinieneś pamiętać o tym, że istotne jest odpowiednie przygotowanie merytoryczne, komunikacja niewerbalna oraz kultura osobista.

16 lp. 2010

Sukces jest widoczny! Już na pierwszy rzut oka możemy powiedzieć, komu jest on pisany, a komu droga do niego zajmie więcej czasu. Pomyślny wynik naszych dążeń znajduje odbicie w naszym zachowaniu – w mowie ciała. Swym sposobem bycia, mimiką twarzy, postawą ciała przekazujemy więcej informacji niż zazwyczaj sobie uświadamiamy. Warto na to zwrócić uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.