uczenie się zespołowe

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: mailchimp_signup_subscribe_block_mailchimp_form w drupal_retrieve_form() (linia 809 z /home/edulider/new/includes/form.inc).
  • Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'mailchimp_signup_subscribe_block_mailchimp_form' not found or invalid function name w drupal_retrieve_form() (linia 844 z /home/edulider/new/includes/form.inc).
13 lp. 2016

Czyli kogo można spotkać na kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe?

Trenerzy zazwyczaj preferują osoby, które aktywnie uczestniczą w szkoleniu, ale przy tym takie, które nie zadają trudnych pytań. W praktyce nie ma jednak grup idealnych. Można sobie w tym momencie zadać pytanie, co to trudny uczestnik na szkoleniu? Zazwyczaj w każdej grupie szkoleniowej znajduje się tzw. trudny uczestnik. Jest to osoba, z którą na pewno spotkał się każdy, kto organizował jakiekolwiek kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.

08 mrz. 2013

Nie od dziś wiadomo, że praca zespołowa często daje znacznie lepsze rezultaty niż w przypadku indywidualnej pracy nad projektem. Wpływanie na efektywność pracowników jest obecnie jednym z najważniejszych wyzwań jakie stoją przed kadrą zarządzającą. Dobrym pomysłem jest więc zorganizowanie szkoleń dla osób pracujących w zespole biorąc pod uwagę najważniejsze czynniki, które wpływają na efektywność pracy takiej grupy.

18 mrz. 2011

W ostatnich latach, trenerzy i pedagodzy zauważyli wzrastające zainteresowanie uczeniem zespołowym, przy wykorzystaniu pracy grupowej. Wspomniany entuzjazm do tej metody przekazywania wiedzy, wynika z takich czynników jak: zwiększająca się liczba absolwentów ze słabo rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, wzrastająca ilość zadań grupowych, oraz współczesna tendencja do rozwiązywania problemów w organizacji, z wykorzystaniem zespołu ludzi.